Plastweld Oy

Koivusillantie 82, 66440 Tervajoki
Avoinna arkipäivisin klo 9-15

+358 20 730 5900
myynti@plastweld.fi

Y-tunnus 1449234-1

Ota yhteyttä

Vastaamme sinulle arkipäivisin mahdollisimman pian.
Pudota tiedostot tähän tai
Max. tiedoston koko: 64 MB.
    Tietosuoja(Pakollinen)

    Myynti

    myynti@plastweld.fi

    Tapio Niemi

    Vientipäällikkö, yritysmyynti
    kotimaa ja vienti

    +358 20 730 5902
    +358 40 189 8955
    tapio.niemi@plastweld.fi

     

    Elina Hellberg

    Myyntineuvottelija

    +358 20 730 5907
    elina.hellberg@plastweld.fi

     

    Christian Hellberg

    B2B-myyjä

    +358 20 730 9810
    christian.hellberg@plastweld.fi

     

    Vesa Peltomäki

    Tuotanto- ja laatupäällikkö

    +358 20 730 5909
    vesa.peltomaki@plastweld.fi

     

    Arto Alho

    Kotimaan myynti, yritysmyynti

    +358 20 730 5903
    +358 500 262 215
    arto.alho@plastweld.fi

     

    Jonna Keckman

    Tilausten käsittely, laskutus

    +358 20 730 5901
    myynti@plastweld.fi

     

    Hallinto

    Leena Vatilo

    Toimitusjohtaja

    +358 20 730 5905
    leena.vatilo@plastweld.fi

    Arto Alho

    Hallituksen pj

    +358 20 730 5903
    +358 500 262 215
    arto.alho@plastweld.fi

     

    020-numeroon soitettaessa puhelun hinta on 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min.

    Laskutustiedot

    Pyydämme lähettämään Plastweld Oy:n laskut ensijaisesti verkkolaskuina.

    Verkkolaskuosoite: 003714492341

    Operaattoritunnus: BAWCFI22

    Välittäjä: Basware

    Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, voitte lähettää laskut sähköpostin välityksellä tai paperilaskuina.

    Sähköpostilaskut:

    invoices@plastweld.fi

    Paperilaskut:

    Plastweld Oy
    Koivusillantie 82
    66440 TERVAJOKI