Plastweld Oy

Koivusillantie 82, 66440 Tervajoki

+358 20 730 5900

myynti@plastweld.fi

Y-tunnus 1449234-1

 

Avoinna arkipäivisin klo 8-16

Myynti

myynti@plastweld.fi

Tapio Niemi

Vientipäällikkö, yritysmyynti
kotimaa ja vienti

+358 20 730 5902

tapio.niemi@plastweld.fi

 

Elina Hellberg

Myyntineuvottelija

+358 20 730 5907

elina.hellberg@plastweld.fi

 

Christian Hellberg

B2B-myyjä

+358 20 730 9810

christian.hellberg@plastweld.fi

 

Vesa Peltomäki

Tuotantopäällikkö

+358 20 730 5909

vesa.peltomaki@plastweld.fi

 

Arto Alho

Kotimaan myynti, yritysmyynti

+358 20 730 5903

arto.alho@plastweld.fi

 

Ismo Kajaala

Tuotekehitys ja myynti

+358 20 730 5904

ismo.kajaala@plastweld.fi

 

Jonna Keckman

Tilausten käsittely, laskutus

+358 20 730 5901

myynti@plastweld.fi

 

Hallinto

Jyrki Jaskari

Toimitusjohtaja

+358 20 730 5908

jyrki.jaskari@plastweld.fi

 

Arto Alho

Hallituksen pj

+358 20 730 5903

arto.alho@plastweld.fi

 

Leena Vatilo

CFO

+358 20 730 5905

leena.vatilo@plastweld.fi

 

Laskutustiedot

Pyydämme lähettämään Plastweld Oy:n laskut ensijaisesti verkkolaskuina.

Verkkolaskuosoite: 003714492341

Operaattoritunnus: BAWCFI22

Välittäjä: Basware

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, voitte lähettää laskut sähköpostin välityksellä tai paperilaskuina.

Sähköpostilaskut:

invoices@plastweld.fi

Paperilaskut:

Plastweld Oy
Koivusillantie 82
66440 TERVAJOKI